Travesti Ankara’nın Hem Ucuz Hem Dekoratif Seçenekleri

Bahçe için yapılan dekorasyonlar, mutlaka büyük bütçelerden geçmiyor. Sadece biraz yaratıcılık yeterli. Travesti Ankara bu basit tuğla saksılardan yapılan saksılık, hem fonksiyonel hem de son derece farklı bir tasarım oluşturuyor. Küçük bitkilerinizi ekebileceğiniz saksılığın boyutları, sizin alanınız ve hayal gücünüze kalmış.

Bahçelerinde aydınlatmayı daha şık hale getirmek isteyenlere İtalyan şirket Myyour, güçlü bir cevap veriyor. Myyour’un Tulip tasarımı, iç ve dış kullanım için renkli ve bakıma muhtaç olmayan(!) aydınlatmalar sunuyor. Küçük ve büyük ölçekleri bulunan Tulip aydınlatmalar, polietilen, canlı, şeffaf veya parlak emaye yüzeyleri ile geniş bir alternatif getiriyor. Birkaç çeşidiyle farklı bir peyzaj çalışmasına olanak veren Tulip’ler, Travesti Ankara ‘nın hem gündüz hem de gece bahçeleri rengârenk!

Avrupalı bahçe mobilyaları üreten Ankara Travestileri , yepyeni koleksiyonlarla dikkat çekiyor. Özellikle teak mobilyalarla bahçelere katkılar sağlayan şirketin tasarımları burada…

Çiçekler ne kadar güzel olursa olsun, kötü bir saksıda çirkinleşebiliyor. Peki muhteşem saksı tasarımlarını görmek ister misiniz? Yaratıcılığın sonu yok, saksı bile olsa!

Bahçenizde bir kuş ev olsun istiyorsanız,Ankara Travesti‘ nin mutlaka bu tasarımlarını görmeniz gerek! Bu kuşlar çok şanslı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir