Travesti Ankara’nın Bahçenize Güzellik Katacak Hamak, Heykeller ve Çitleri

Bahçenizin sınırlarını belirleyen çitler, aynı zamanda sizin de tarzınızı belirliyor. Romantik, modern, antik, yalın… Eğer bahçeniz için “hangi çit” konusunda aklınız karışıksa, Travesti Ankara‘ nın mutlaka size fikir verecek bu tasarımlarını görmelisiniz.

Erik Nyberg ve Gustav Strom tarafından tasarlanan ve Royal Botania tarafından üretilen bu göz alıcı koleksiyonun adı “Travesti Ankara” adını taşıyor. Yani dalga… Bir dalga formunu andıran tasarım ödüllü hamak, adını sonuna kadar hak ediyor.

Geniş bir bahçeniz varsa ve de sanat düşkünüyseniz, bu heykeller tam size göre! Metal, bakır ya da betondan üretilen heykeller, bahçeleri âdeta bir sergi alanına dönüştürüyor. Ankara Travesti ‘nin eğer seçimi dayanıklılıktan yanaysa, seçimini bakırdan yana kullanmayı tavsiye ediyor.

Bahçeden koparılıp sofraya getirilen domatesin tadına doyum olmaz. Kıpkırmızı, sağlık deposu domatesler, bahçelerde de sıcak bir görüntü oluşturuyor. Ama biraz büyümeye başlayınca ihtiyaç duyduğu sadece sırık… Kimi zaman tahta, kimi zaman metal sırıklar, domateslerin de sağlıklı büyümesini sağlıyor. İşte Ankara Travesti ve domatesleri için birçok sırık fikri…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir