Öncesi – Sonrası: Travesti Ankara ve Aydınlık Salon

Öncesi – sonrası: Aydınlık salon projesini getiriyor Travesti Ankara bu kez karşınıza. Oldukça karanlık, renksiz ve kasvetli görünen salon, akıllı dekorasyon fikirleri ile muhteşem bir yaşam alanına dönüşmüş.

Kasvetli ve sıkıcı bir salonun öncelikle duvarları beyaza boyanarak işe başlanmış. Böylelikle küçük ve gün ışığını fazla almayan yaşam alanının beyaz renk ile olduğundan daha büyük ve aydınlık görünmesi sağlanmış. Travesti Ankara koyu renk perdelerin yerine ise beyaz store perde kullanmış. Radyatörün olduğu duvar ise son derece akıllı bir uygulamayla harika bir TV ünitesi olarak kullanılmış. Radyatörün üzerine raflar kurgulanarak hem kablolar gizlenmiş hem de kitap ve resimler için sergileme alanı yaratılmış. Ev sahibinin berjerleri beyaza boyanarak keten kumaşla kaplanmış ve ikili bir kanepe ile oturma bölümü tamamlanmış. İkili kanepenin koyuluğu, sarı ve  mavi renkli kırlentlerle kırılmış. İkinci el olarak satın alınan vintage cam orta sehpa ise oturma bölümüne uyum sağlamış. Zeminde ise temiz parkeler korunmuş, üzerine jüt kilim kullanılmış.

Balkon kapısının hemen yanındaki pencere bölümünde ise harika bir oturma alanı kurgulanmış. Ankara Travestileri pencere önündeki boşluğu, ahşap panellerle kaplayarak üzerine minder yerleştirmiş ve hemen yanına küçük bir çay sehpası kullanmış.

Öncesi – sonrası: Aydınlık salon proje, kasvetli ve sıkıcı yaşam alanını baştan aşağı değiştirmiş. Akıllı dekorasyon fikirleri ile hem kullanışlı hem de aydınlık ve temiz bir görünüm elde edilmiş.

Öncesi – sonrası: Aydınlık salon dekorasyon projesi, Ankara Travesti “kasvetli bir salondan nasıl ferah ve çekici bir salon yaratılır” sorusuna yaratıcı yanıtlarından biri. 14 metrekarelik küçük salonun sağındaki balkon kapısı ve solundaki radyatör, mobilya yerleşiminde en başlıca sorun olmuş. Ancak buna oldukça akıllı çözümler bulunmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir