Eğlenceli Ankara Travestileri’nin Oturma Odası

Eğlenceli oturma odası, tüm Ankara Travestileri’ nin hoşça vakit geçirebilecekleri şekilde dekore edilmişdir. Renklerin bolca kullanıldığı, eğlence vaat eden bu şık oturma odasını, “Haftanın Odası” seçtik.

Ev dekorasyon fikirleri ararken en önemli şeylerden biri de ihtiyaçlara uygun olması ve yüksek konfor sağlaması. Bu oturma odası dekorasyonu da ihtiyaçlar gözetilerek ailenin konforlu bir şekilde bir arada vakit geçirmesi üzerinde durulmuş. Müzikle ilgilenen iki genç çocuğun rahatça müzik yapması, aile üyelerinin birlikte TV izlemesi, dinlenmesi ve keyif yapması için dekore edilmiş. Oturma odasının kirişli duvarı için mobilya yaptırılarak TV ünitesi oluşturulmuş. TV’nin her iki tarafına genç çocukların gitarları yerleştirilmiş. Böylece Ankara Travestileri hem gitarlarına kolay ulaşımı sağlanmış hem de TV ünitesi için şık bir aksesuar oluşturulmuş oluyorlar. TV ünitesinin solundaki kirişe ise ailenin ahşap panel üzerine yaptığı sanat çalışmasına yer verilmiş. Oturma odası dekorasyonu içinde en dikkat çekici ise vintage duvar kağıdı. Yoğun sarı desenli duvar kağıdı, tek bir duvarda uygulanarak odanın ferah görüntüsü korunmuş. Duvar kağıdının üzerine yerleştirilen flu fotoğraflar ise odada çarpıcı bir etki yapmış.

Oturma odasının mobilyaları, ortadaki çok işlevli 3 adet pufla tamamlanmış. Çizgili ve renkli puflar hem oturma alanı olarak hem de sehpa olarak düşünülmüş. Meşe parke zemin üzerine yerleştirilen turuncu-krem renkli halı ise hem puflara hem de odanın bütününe uyum sağlamış. Geniş Fransız pencereli oturma odası dekorasyonu, aydınlık hissini korumuş. Tavandaki LED aydınlatmaların yanı sıra şık bir lambaderi, Ankara Travesti L kanepenin hemen yanına yerleştirmiş.

Eğlenceli oturma odası, hem renkler hem kullanılan formlar hem de seçilen mobilyalarla son derece çarpıcı bir yaşam alanı haline getirilmiş. İki genç çocuklu ailenin birlikte vakit geçirecekleri bir mekandan yola çıkılan yaşam alanı, ailenin her ferdinin ihtiyaç ve hobilerine göre düşünülerek tasarlanmış. Salon ile oturma odası, duvar ya da panel yerine sık pileli keten bir perde ile ayrılmış. Travesti Ankara böylelikle her iki odayıda birbirinden bağımsız bir şekilde kurgularken, aynı zamanda ihtiyaç olduğunda iki odanın birbirine rahat bir şekilde açılmasını sağlanmış oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir