Ankara Travetileri’nin Salonun’da Tropikal Esinti

Ankara Travestileri salonuna tropikal esinti getirerek huzurlu mekanlar yaratabiliyorlar. Bambu, palmiye desenler, kum rengi, avokado yeşili… Salona tropikal bir esinti getirmek isteyenlere şık dekorasyon fikirleri sunuyoruz.

Ankara Travestileri’ nin salonuna tropikal esinti getirmek için en uygun renkleri, kahve ve yeşilin tonlarını rahatlıkla kullanabiliyorlar. Tropikal tarzın özünde doğa var. Bu nedenle doğanın en yalın halindeki renk tonları tam size göre.  Örneğin devetüyü, fildişi, kum rengi, güneş sarısını da kahve ve yeşil renkleriyle birlikte kombinleyebilirsiniz. Yeşil ve kahvenin hakim olduğu tropikal salon için aynı zamanda doğadan ilham alınan desenlere de cömertçe yer vermelisiniz. Yaprak desenli koltuk döşemeleri ve yastıkları, tropikal esintisine uygun renklerle bir arada kullanabilirsiniz. Doğanın renklerinden ilham alarak huzurlu ve dingin bir salon kurgulayabilirsiniz.

Aydınlatma unsurlarında da tropikal tarzı devam ettirebilirsiniz. Travesti Ankara’ nın evinde bambu bir avize ya da hayvan figürlü lambaderler uygun tercihleri olacaktır. Büyük yapraklı salon bitkileri de, salona tropikal esinti getirmek için iyi bir fikir. Bambu bir saksıya yerleştireceğiniz iri yapraklı bitkilerle, tropikal tarzını güçlendirebilirsiniz.

Ankara Travesti salonlarına tropikal esinti getirerek serinletici ve huzur dolu bir yaşam alanı kurgulayabilirler. Tropikal iklim kuşağında yer alan ülkelerin dekorasyonundan doğan tropikal  tarz, kabilelerin yaşam tarzlarını, bakir ormanların renk, desen ve malzemelerini bir arada bulunduruyor. Bu nedenle pek çok otantik aksesuarlar ve desenleri tropikal tarzda karşımıza çıkıyor. Palmiye ve geniş yapraklı tropikal ağaçların geniş yaprakları, bambular, hasır mobilyalar, jüt kilimler ve tik mobilyalar, tropikal tarzda karşımıza çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir