Ankara Travesti’nin Kırmızı, Beyaz ve Parlak Uyumu

Ankara Travesti kırmızı, beyaz ve parlak bu salonu, oldukça cesur dekorasyon fikirleri sunuyor. 9 metrekarelik salonda, cesur ve akıllı dekorasyon fikirleri ile daha geniş ve canlı bir izlenim yaratılmış.

Kırmızı, beyaz ve parlak bu şık salonda iki kişilik yemek bölümü de kurgulanmış. Kırmızı metalik dolaplar, konsol olarak kullanılmış. İki kişilik yemek masası ise beyaz renkte tercih edilmiş. Konsol olarak kullanılan metal dolabın üzerine cam ayaklı, Uzak Doğu esintili figürleriyle son derece şık  iki adet abajur yerleştirilmiş. Ankara Travesti yemek masasının üzerindeki cam vazoda ise taze çiçekler kullanmış.

Kırmızı, beyaz ve parlak bu şık salonda, aksesuarlar da özenle seçilmiş. Ankara Travestileri ağırlıklı olarak camın kullanıldığı abajurları hem aydınlatma unsurları olarak kullanmış hem de aksesuar… Abajurların yanı sıra tavanda kullanılan spot aydınlatmalar mekanın ferah görünmesine yardımcı olmuş. Zeminde ise imitasyon siyah bir posta yer verilmiş. İmitasyon siyah post, kırmızı, beyaz ve parlak oturma alanı ile TV ünitesinin bütünleşmesine de katkı sağlamış.

Odanın daha geniş durması için akıllı dekorasyon fikirleri ile uyumlu bir tasarım yapılmış. Travesti Ankara‘ nın beyaz duvarları ile beyaz pencereleri harika bir uyum sağlamış. Salonda kumaş perde yerine jaluzi kullanılarak mekanın aydınlık hissi kesintiye uğratılmamış. TV ünitesi olarak kullanılan mobilyanın son derece yalın ve sade olması tercih edilmiş. TV dolabının hemen üzerine raf kullanılarak hem şık bir TV ünitesi oluşturulmuş hem de sergileme alanı yaratılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir